Puhast skandinaavia vaibi kandev stiilne PULK toidulaud on turul ainulaadne minimalistliku vormi ja panipaigalahendusega disain.

Laua kontseptsioon on sarnane PULK riiulitele. Funktsionaalset lauda on lihtne kokku panna ja vastavalt vajadusele ümber kujundada.  

Klaasi all asuvate pulkade asetust saab lihtsasti muuta, et tekitada minimalistlik kunstiteos (muster) või vajadusele vastav panipaik. Kasuta klaasialust pinda pühadekaunistuste jaoks, tee väljapanek perekonna reliikviatest või kasuta kasvõi toidunõude hoidmiseks. Panipaigas olevad asjad paistavad kenasti välja, kuid laua pind on kasutamiseks vaba.  

Loomingulisust propageeriva PULK loovmööbli käsitlemiseks ei pea omama erilisi oskusi, et luua endale meelepärane ja praktiline lahendus. 

Laua õhuline disain ei koorma interjööri ning on ehteks igale funktsionaalsust ja läbimõeldud disaini hindavale ruumile.


Materjalid: Kasevineer ja tammepuit
Komplekt: 1000x1500 mm lauaplaat, 150 pulka, karastatud klaas
Tarneaeg: 2-3 nädalat. Kohaletoimetamiseks valime kliendile sobiva kättesaamise viisi või kasutame kullerit (lisandub kulleri tasu 50€ + KM).


Lisa ostukorvi